Odzyskiwanie plików w formacie .CXARCHIVE

Czy pliki zostały usunięte z powodu błędu użytkownika lub oprogramowania? Czy przypadkowo sformatowałeś dysk i nie wiesz, jak odzyskać pliki? Przeczytaj nasz przewodnik dotyczący odzyskiwania .CXARCHIVE plików w systemach Windows, MacOS, Android i iOS w 2024.

Odzyskiwanie plików CXARCHIVE

Co to jest plik z rozszerzeniem .CXARCHIVE?

Plik archiwum utworzony przez CrossOver, program używany do emulacji programów Windows na komputerach Mac i Linux; zawiera wiele skonsolidowanych plików, które tworzą „butelki” używane przez CrossOver; nie należy usuwać.

Plik archiwum utworzony przez CrossOver, program używany do emulacji programów Windows na komputerach Mac i Linux; zawiera wiele skonsolidowanych plików, które tworzą „butelki” używane przez CrossOver; nie należy usuwać.

Jakie są najpopularniejsze przyczyny utraty lub awarii plików .CXARCHIVE?

Najpopularniejsze przyczyny utraty lub awarii plików .CXARCHIVE mogą obejmować:

 1. Uszkodzenie pliku: Plik .CXARCHIVE może ulec uszkodzeniu w wyniku błędów podczas zapisywania, kopiowania lub przenoszenia pliku.
 2. Atak wirusa: Plik .CXARCHIVE może zostać uszkodzony lub usunięty w wyniku ataku wirusa lub złośliwego oprogramowania.
 3. Błąd systemu lub oprogramowania: Awaria systemu lub oprogramowania może spowodować utratę plików .CXARCHIVE.
 4. Uszkodzony nośnik danych: Jeśli plik .CXARCHIVE znajduje się na uszkodzonym nośniku danych, może dojść do utraty pliku.
 5. Usunięcie przez użytkownika: Użytkownik może przypadkowo usunąć plik .CXARCHIVE lub go przenieść do kosza, co może spowodować jego utratę.
 6. Konwersja nieudana: Próba konwersji pliku .CXARCHIVE do innego formatu może spowodować jego uszkodzenie lub utratę.

Aby uniknąć utraty plików .CXARCHIVE, zaleca się regularne tworzenie kopii zapasowych plików oraz korzystanie z zaufanego oprogramowania do zarządzania plikami.

Jak odzyskać utracone pliki .CXARCHIVE?

Podczas pracy komputera, laptopa lub innych urządzeń stacjonarnych i przenośnych, nawet jeśli są one regularnie aktualizowane i czyszczone, występują błędy, zawieszenia, awarie sprzętu lub systemu. W rezultacie, ważny plik .CXARCHIVE może zostać usunięty.

Przejdź do widoku
Jak przywrócić pliki i foldery po usunięciu do Kosza i opróżnieniu go? (Windows 11)

Jak przywrócić pliki i foldery po usunięciu do Kosza i opróżnieniu go? (Windows 11)

W niektórych przypadkach jedynym sposobem na odtworzenie pliku .CXARCHIVE jest jego odtworzenie.

Można użyć programy do odzyskiwania .CXARCHIVE plików po celowym lub przypadkowym usunięciu, sformatowaniu urządzenia lub pamięci karty pamięci, infekcji wirusowej, awarii lub wyczyszczeniu pamięci.

Programy do odzyskiwania plików .CXARCHIVE

Szukacie jak odzyskać?

W przypadku, gdy pliki zostały usunięte i nie jest już możliwe ich przywrócenie przy użyciu standardowych narzędzi systemowych, należy użyć Hetman Partition Recovery.

Partition Recovery™ 4.9
Narzędzie przywraca pliki z dowolnego urządzenia, niezależnie od przyczyny utraty danych.
Pobierz

Dla tego:

 1. Pobierzcie, zainstalujcie i uruchomcie program.

 2. Program automatycznie przeskanuje komputer i wyświetli wszystkie podłączone dyski twarde i nośniki wymienne oraz dyski fizyczne i lokalne.

  Program do odzyskiwania plików
 3. Kliknijcie dwukrotnie na dysk, z którego chcecie odzyskać pliki i wybierzcie typ analizy.

  Hetman Partition Recovery - typ analizy
 4. Po zakończeniu skanowania, otrzymacie Państwo pliki do odzyskania..

  Hetman Partition Recovery - pliki, które można odzyskać
 5. Aby znaleźć żądany, należy przeszukać interfejs programu do folderu, z którego został on usunięty. Lub przejdźcie do folderu "Glęboka analiza" i wybierzcie typ pliku, którego szukacie.

  Hetman Partition Recovery - Głęboka analiza
 6. Podświetlcie wymagane pliki i naciśnijcie przycisk «Przywróć».

  Program do odzyskiwania danych - lista odzysku
 7. Wybierzcie jeden z proponowanych sposobów zapisu plików i przywróćcie je.

  Zapisywanie odzyskanych plików w Hetman Partition Recovery

Jak otworzyć plik z rozszerzeniem .CXARCHIVE?

Szukasz sposobu, aby otworzyć typ pliku archiwum butelek CrossOver

Programy, które otwierają pliki .CXARCHIVE

Mac
CodeWeavers CrossOver CodeWeavers CrossOver
Linux
CodeWeavers CrossOver CodeWeavers CrossOver

Dodatkowe informacje

 • Typ pliku: Archiwum butelek CrossOver

 • Rozszerzenie pliku: .CXARCHIVE

 • Deweloper: CodeWeavers

 • Kategoria: Archiwa, pliki skompresowane

 • Format: Nieznany

Sprzężenie zwrotne

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania!

Komentarze (1)

 • Hetman Software: odzyskiwanie danych i naprawa PC
  Hetman Software: odzyskiwanie danych i naprawa PC 2019.10.2 20:33 #
  Jeśli macie jakieś pytania dotyczące przywracania plików .CXARCHIVE, zapytajcie je w komentarzach!
Zostawcie komentarz
User
Zostawcie odpowiedź.
Wasz adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są symbolem *.

Oksana Volyniuk

Autor: Oksana Volyniuk, Pisarz techniczny

Oksana Volyniuk jest autorem pracującym w Hetman Software. Ma prawie trzyletnie doświadczenie w zakresie technologii IT, a wcześniej pracowała jako HR menedżer w IT kompanii. Oksana kocha technologię i jest zapalona tworzeniem każdego aktykułu, który może pomóć ludziom.

Michał Mirosznyczenko

Redaktor: Michał Mirosznyczenko, Pisarz techniczny

Michał Mirosznyczenko jest jednym z czołowych programistów firmy Hetman Software. Bazując na piętnastoletnim doświadczeniu w tworzeniu oprogramowania, dzieli się swoją wiedzą z czytelnikami naszego bloga. Oprócz programowania Michał jest ekspertem w dziedzinie odzyskiwania danych, systemów plików, urządzeń do przechowywania danych i macierzy RAID.

Podziel się

Pytania i odpowiedzi

 • Jakiego programu powinienem użyć, aby otworzyć plik .CXARCHIVE zawierający skompresowane archiwum?

  Aby otworzyć plik .CXARCHIVE, musisz użyć oprogramowania o nazwie "CocoaPods". CocoaPods jest menedżerem zależności dla języka programowania Swift i Objective-C, który umożliwia łatwe dodawanie, usuwanie i zarządzanie zewnętrznymi bibliotekami i frameworkami w Twoim projekcie. Plik .CXARCHIVE jest związany z procesem kompilacji i archiwizacji projektu w Xcode, a CocoaPods może pomóc w zarządzaniu zależnościami projektu.

 • Czy istnieje specjalny program, który umożliwia otwieranie plików .CXARCHIVE, czy mogę skorzystać z popularnego programu do kompresji plików?

  Nie istnieje specjalny program do otwierania plików .CXARCHIVE, ponieważ jest to format pliku specyficzny dla oprogramowania firmy Clickteam Fusion. Aby otworzyć plik .CXARCHIVE, musisz użyć oprogramowania Clickteam Fusion. Popularne programy do kompresji plików, takie jak WinRAR czy 7-Zip, nie będą w stanie otworzyć plików .CXARCHIVE.

 • Czy istnieje program, który może zarówno otworzyć, jak i edytować zawartość pliku .CXARCHIVE, czy muszę użyć różnych narzędzi do tych dwóch czynności?

  Nie jestem pewien, czy istnieje program, który może zarówno otworzyć, jak i edytować zawartość pliku .CXARCHIVE. Jednakże, istnieje wiele narzędzi, które mogą otworzyć ten rodzaj pliku, takie jak programy do kompresji plików, takie jak WinRAR, 7-Zip, czy WinZip. Jeśli chcesz edytować zawartość pliku .CXARCHIVE, możesz musieć użyć innego programu, który obsługuje ten format pliku. Możesz poszukać specjalistycznego oprogramowania do edycji plików .CXARCHIVE lub skorzystać z narzędzi do edycji plików tekstowych, takich jak Notepad++ lub Sublime Text, jeśli chcesz edytować zawartość pliku w formacie tekstowym.

Witamy w asystencie Hetman Software opartym na sztucznej inteligencji.
Rozpocznij czat