Odzyskiwanie plików w formacie .HCD

Czy pliki zostały usunięte z powodu błędu użytkownika lub oprogramowania? Czy przypadkowo sformatowałeś dysk i nie wiesz, jak odzyskać pliki? Przeczytaj nasz przewodnik dotyczący odzyskiwania .HCD plików w systemach Windows, MacOS, Android i iOS w 2024.

Odzyskiwanie plików HCD

Co to jest plik z rozszerzeniem .HCD?

Plik HCD to plik oprogramowania układowego używany przez niektóre telefony komórkowe Samsung z systemem Android, takie jak urządzenia z serii S. Plik zawiera dane binarne używane przez urządzenie z systemem Android do inicjowania komponentu, takiego jak adapter Bluetooth lub funkcje Wi-Fi. Pliki HCD można znaleźć w katalogu / vendor / firmware

Plik HCD to plik oprogramowania układowego używany przez niektóre telefony komórkowe Samsung z systemem Android, takie jak urządzenia z serii S. Plik zawiera dane binarne używane przez urządzenie z systemem Android do inicjowania komponentu, takiego jak adapter Bluetooth lub funkcje Wi-Fi. Pliki HCD można znaleźć w katalogu / vendor / firmware

Jak odzyskać utracone pliki .HCD?

Podczas pracy komputera, laptopa lub innych urządzeń stacjonarnych i przenośnych, nawet jeśli są one regularnie aktualizowane i czyszczone, występują błędy, zawieszenia, awarie sprzętu lub systemu. W rezultacie, ważny plik .HCD może zostać usunięty.

Przejdź do widoku
Jak przywrócić pliki i foldery po usunięciu do Kosza i opróżnieniu go? (Windows 11)

Jak przywrócić pliki i foldery po usunięciu do Kosza i opróżnieniu go? (Windows 11)

W niektórych przypadkach jedynym sposobem na odtworzenie pliku .HCD jest jego odtworzenie.

Można użyć programy do odzyskiwania .HCD plików po celowym lub przypadkowym usunięciu, sformatowaniu urządzenia lub pamięci karty pamięci, infekcji wirusowej, awarii lub wyczyszczeniu pamięci.

Programy do odzyskiwania plików .HCD

Szukacie jak odzyskać?

W przypadku, gdy pliki zostały usunięte i nie jest już możliwe ich przywrócenie przy użyciu standardowych narzędzi systemowych, należy użyć Hetman Partition Recovery.

Partition Recovery™ 4.9
Narzędzie przywraca pliki z dowolnego urządzenia, niezależnie od przyczyny utraty danych.
Pobierz

Dla tego:

 1. Pobierzcie, zainstalujcie i uruchomcie program.

 2. Program automatycznie przeskanuje komputer i wyświetli wszystkie podłączone dyski twarde i nośniki wymienne oraz dyski fizyczne i lokalne.

  Program do odzyskiwania plików
 3. Kliknijcie dwukrotnie na dysk, z którego chcecie odzyskać pliki i wybierzcie typ analizy.

  Hetman Partition Recovery - typ analizy
 4. Po zakończeniu skanowania, otrzymacie Państwo pliki do odzyskania..

  Hetman Partition Recovery - pliki, które można odzyskać
 5. Aby znaleźć żądany, należy przeszukać interfejs programu do folderu, z którego został on usunięty. Lub przejdźcie do folderu "Glęboka analiza" i wybierzcie typ pliku, którego szukacie.

  Hetman Partition Recovery - Głęboka analiza
 6. Podświetlcie wymagane pliki i naciśnijcie przycisk «Przywróć».

  Program do odzyskiwania danych - lista odzysku
 7. Wybierzcie jeden z proponowanych sposobów zapisu plików i przywróćcie je.

  Zapisywanie odzyskanych plików w Hetman Partition Recovery

Jak otworzyć plik z rozszerzeniem .HCD?

Szukasz sposobu, aby otworzyć typ pliku plik oprogramowania układowego Samsung Android

Programy, które otwierają pliki .HCD

Android
Google Android Google Android

Dodatkowe informacje

 • Typ pliku: Plik oprogramowania układowego Samsung Android

 • Rozszerzenie pliku: .HCD

 • Deweloper: Samsung

 • Kategoria: Pliki systemowe

 • Format: Dwójkowy

Sprzężenie zwrotne

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania!

Komentarze (1)

 • Hetman Software: odzyskiwanie danych i naprawa PC
  Hetman Software: odzyskiwanie danych i naprawa PC 2019.10.1 16:45 #
  Jeśli macie jakieś pytania dotyczące przywracania plików .HCD, zapytajcie je w komentarzach!
Zostawcie komentarz
User
Zostawcie odpowiedź.
Wasz adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są symbolem *.

Oksana Volyniuk

Autor: Oksana Volyniuk, Pisarz techniczny

Oksana Volyniuk jest autorem pracującym w Hetman Software. Ma prawie trzyletnie doświadczenie w zakresie technologii IT, a wcześniej pracowała jako HR menedżer w IT kompanii. Oksana kocha technologię i jest zapalona tworzeniem każdego aktykułu, który może pomóć ludziom.

Michał Mirosznyczenko

Redaktor: Michał Mirosznyczenko, Pisarz techniczny

Michał Mirosznyczenko jest jednym z czołowych programistów firmy Hetman Software. Bazując na piętnastoletnim doświadczeniu w tworzeniu oprogramowania, dzieli się swoją wiedzą z czytelnikami naszego bloga. Oprócz programowania Michał jest ekspertem w dziedzinie odzyskiwania danych, systemów plików, urządzeń do przechowywania danych i macierzy RAID.

Podziel się

Pytania i odpowiedzi

 • Jaki program jest kompatybilny z plikami o rozszerzeniu .HCD?

  Pliki o rozszerzeniu .HCD są najczęściej związane z programem Sony PlayStation. Są to pliki zawierające dane zapisane w formacie binarnym, które są wykorzystywane do aktualizacji oprogramowania konsoli PlayStation. Aby otworzyć plik .HCD, należy użyć programu dostarczonego przez Sony PlayStation, takiego jak PlayStation System Software Updater.

 • Czy istnieje specjalny program dedykowany do otwierania plików .HCD?

  Tak, istnieje specjalny program dedykowany do otwierania plików .HCD, a mianowicie program Horizon. Jest to narzędzie stworzone do edycji i zarządzania plikami zapisanymi w formacie .HCD, które są zazwyczaj używane w grach komputerowych. Horizon umożliwia m.in. modyfikację zapisów gier, tworzenie kopii zapasowych, czy dodawanie nowych elementów do gier. Można go pobrać ze strony producenta i zainstalować na komputerze.

 • Czy można skonwertować plik .HCD do innego formatu za pomocą konkretnego programu?

  Plik .HCD jest zwykle plikiem konfiguracyjnym używanym przez niektóre urządzenia elektroniczne, takie jak routery. Nie istnieje uniwersalny program do konwersji plików .HCD do innego formatu, ponieważ format ten jest specyficzny dla danego urządzenia lub aplikacji.

  Jeśli chcesz skonwertować plik .HCD do innego formatu, musisz najpierw sprawdzić, czy istnieje taka możliwość w dokumentacji urządzenia lub oprogramowania, z którym plik jest powiązany. Możesz także spróbować skontaktować się z producentem urządzenia lub poszukać specjalistycznego oprogramowania, które obsługuje pliki .HCD i umożliwia ich konwersję do innego formatu.

  W przypadku braku dedykowanego narzędzia do konwersji plików .HCD, możesz spróbować otworzyć plik w edytorze tekstowym i spróbować zrozumieć jego strukturę, aby ręcznie przekonwertować go do innego formatu. Jednak taka metoda może być skomplikowana i wymagać specjalistycznej wiedzy na temat formatu pliku .HCD.

Witamy w asystencie Hetman Software opartym na sztucznej inteligencji.
Rozpocznij czat