Odzyskiwanie plików w formacie .IHX

Czy pliki zostały usunięte z powodu błędu użytkownika lub oprogramowania? Czy przypadkowo sformatowałeś dysk i nie wiesz, jak odzyskać pliki? Przeczytaj nasz przewodnik dotyczący odzyskiwania .IHX plików w systemach Windows, MacOS, Android i iOS w 2024.

Odzyskiwanie plików IHX

Co to jest plik z rozszerzeniem .IHX?

Format pliku bazy danych używany przez IN-HEH Timeline, program do tworzenia historycznych baz danych; może obejmować wydarzenia, osoby, lokalizacje i informacje genealogiczne; można wyświetlić jako listę hierarchiczną lub w formacie graficznym za pomocą programu IN-HEH.

Format pliku bazy danych używany przez IN-HEH Timeline, program do tworzenia historycznych baz danych; może obejmować wydarzenia, osoby, lokalizacje i informacje genealogiczne; można wyświetlić jako listę hierarchiczną lub w formacie graficznym za pomocą programu IN-HEH.

Jak odzyskać utracone pliki .IHX?

Podczas pracy komputera, laptopa lub innych urządzeń stacjonarnych i przenośnych, nawet jeśli są one regularnie aktualizowane i czyszczone, występują błędy, zawieszenia, awarie sprzętu lub systemu. W rezultacie, ważny plik .IHX może zostać usunięty.

Przejdź do widoku
Jak przywrócić pliki i foldery po usunięciu do Kosza i opróżnieniu go? (Windows 11)

Jak przywrócić pliki i foldery po usunięciu do Kosza i opróżnieniu go? (Windows 11)

W niektórych przypadkach jedynym sposobem na odtworzenie pliku .IHX jest jego odtworzenie.

Można użyć programy do odzyskiwania .IHX plików po celowym lub przypadkowym usunięciu, sformatowaniu urządzenia lub pamięci karty pamięci, infekcji wirusowej, awarii lub wyczyszczeniu pamięci.

Programy do odzyskiwania plików .IHX

Szukacie jak odzyskać?

W przypadku, gdy pliki zostały usunięte i nie jest już możliwe ich przywrócenie przy użyciu standardowych narzędzi systemowych, należy użyć Hetman Partition Recovery.

Partition Recovery™ 4.9
Narzędzie przywraca pliki z dowolnego urządzenia, niezależnie od przyczyny utraty danych.
Pobierz

Dla tego:

 1. Pobierzcie, zainstalujcie i uruchomcie program.

 2. Program automatycznie przeskanuje komputer i wyświetli wszystkie podłączone dyski twarde i nośniki wymienne oraz dyski fizyczne i lokalne.

  Program do odzyskiwania plików
 3. Kliknijcie dwukrotnie na dysk, z którego chcecie odzyskać pliki i wybierzcie typ analizy.

  Hetman Partition Recovery - typ analizy
 4. Po zakończeniu skanowania, otrzymacie Państwo pliki do odzyskania..

  Hetman Partition Recovery - pliki, które można odzyskać
 5. Aby znaleźć żądany, należy przeszukać interfejs programu do folderu, z którego został on usunięty. Lub przejdźcie do folderu "Glęboka analiza" i wybierzcie typ pliku, którego szukacie.

  Hetman Partition Recovery - Głęboka analiza
 6. Podświetlcie wymagane pliki i naciśnijcie przycisk «Przywróć».

  Program do odzyskiwania danych - lista odzysku
 7. Wybierzcie jeden z proponowanych sposobów zapisu plików i przywróćcie je.

  Zapisywanie odzyskanych plików w Hetman Partition Recovery

Jak otworzyć plik z rozszerzeniem .IHX?

Szukasz sposobu, aby otworzyć typ pliku baza danych osi czasu IN-HEH

Programy, które otwierają pliki .IHX

Windows
HEX Editor HEX Editor

Dodatkowe informacje

 • Typ pliku: Baza danych osi czasu IN-HEH

 • Rozszerzenie pliku: .IHX

 • Deweloper: IN-HEH

 • Kategoria: Pliki baz danych

 • Format: Nieznany

Sprzężenie zwrotne

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania!

Komentarze (1)

 • Hetman Software: odzyskiwanie danych i naprawa PC
  Hetman Software: odzyskiwanie danych i naprawa PC 2019.10.1 15:19 #
  Jeśli macie jakieś pytania dotyczące przywracania plików .IHX, zapytajcie je w komentarzach!
Zostawcie komentarz
User
Zostawcie odpowiedź.
Wasz adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są symbolem *.

Oksana Volyniuk

Autor: Oksana Volyniuk, Pisarz techniczny

Oksana Volyniuk jest autorem pracującym w Hetman Software. Ma prawie trzyletnie doświadczenie w zakresie technologii IT, a wcześniej pracowała jako HR menedżer w IT kompanii. Oksana kocha technologię i jest zapalona tworzeniem każdego aktykułu, który może pomóć ludziom.

Michał Mirosznyczenko

Redaktor: Michał Mirosznyczenko, Pisarz techniczny

Michał Mirosznyczenko jest jednym z czołowych programistów firmy Hetman Software. Bazując na piętnastoletnim doświadczeniu w tworzeniu oprogramowania, dzieli się swoją wiedzą z czytelnikami naszego bloga. Oprócz programowania Michał jest ekspertem w dziedzinie odzyskiwania danych, systemów plików, urządzeń do przechowywania danych i macierzy RAID.

Podziel się

Pytania i odpowiedzi

 • Jakiego programu użyć do otwarcia pliku .IHX zawierającego dane skompilowanego programu?

  Do otwarcia pliku .IHX zawierającego dane skompilowanego programu można użyć programu do programowania mikrokontrolerów, takiego jak np. MPLAB X IDE, Keil uVision, Atmel Studio lub inny dedykowany program do programowania konkretnego mikrokontrolera. Można także skorzystać z edytora tekstu do przeglądania zawartości pliku .IHX.

 • Czy istnieje specjalny program dedykowany do otwierania plików .IHX, który jest powszechnie używany przez programistów?

  Tak, istnieje specjalny program dedykowany do otwierania plików .IHX, który jest powszechnie używany przez programistów. Jest to program o nazwie "Intel Hex File Format Viewer" lub "IHX Viewer", który umożliwia otwieranie, przeglądanie i analizowanie plików .IHX używanych w programowaniu mikrokontrolerów i innych urządzeń elektronicznych. Program ten umożliwia wyświetlanie zawartości plików .IHX w czytelnej formie oraz analizowanie ich zawartości, co jest przydatne podczas pracy z programami do programowania mikrokontrolerów.

 • Czy można otworzyć plik .IHX za pomocą popularnych programów do edycji tekstów lub specjalistycznych narzędzi programistycznych?

  Plik .IHX jest plikiem w formacie Intel Hex, który zawiera dane binarne w postaci szesnastkowej. Można go otworzyć za pomocą specjalistycznych narzędzi programistycznych, takich jak edytory kodu lub programy do obsługi plików Intel Hex, np. programy do programowania mikrokontrolerów.

  Popularne programy do edycji tekstów, takie jak Notepad++, Sublime Text czy Visual Studio Code, nie są zazwyczaj przeznaczone do otwierania plików .IHX, ponieważ nie obsługują tego formatu plików. Dlatego najlepiej skorzystać z dedykowanych narzędzi programistycznych do pracy z plikami Intel Hex.

Witamy w asystencie Hetman Software opartym na sztucznej inteligencji.
Rozpocznij czat