Kreator odzyskiwania danych EaseUS – profesjonalne narzędzie do odzyskiwania danych

EaseUS Data Recovery Wizard jest pozycjonowany jako program dla małych firm. Narzędzie oferuje intuicyjny interfejs, który może być zrozumiały dla praktycznie każdego użytkownika. Jego uproszczona konstrukcja pozwoli zaoszczędzić czas i uniknąć niepotrzebnych czynności, które mogą wprowadzić w błąd początkującego użytkownika. To znacznie ułatwia odzyskiwanie. Wystarczy nacisnąć kolejno kilka przycisków, aby uzyskać wynik.

Kreator odzyskiwania danych EaseUS – profesjonalne narzędzie do odzyskiwania danych

Wersje i ceny

EaseUs oferuje swój Data Recovery Wizard w trzech wersjach: bezpłatnej, profesjonalnej i technicznej.

Wersja profesjonalna (Professional) jest prostym rozwiązaniem, które nadaje się do wszystkich przypadków utraty danych. Dostarczany jest z licencją dla jednego użytkownika i na jeden komputer.

Wersja techniczna (Technician) to kompletne rozwiązanie do odzyskiwania danych przeznaczone dla dostawców usług, specjalistów IT i przedsiębiorstw. Licencja tej wersji programu może być używana na nieograniczonej liczbie komputerów.

Bezpłatna wersja (Free ) – pozwala na odtworzenie wszystkich typów plików z dowolnego nośnika. Ilość plików do odzyskania jest ograniczona do 500 MB danych.

Wszystkie wersje narzędzia są dostępne w wersjach dla systemów Windows i Mac.

🔥 How to Recover Files From an External Hard Disk With EaseUS Data Recovery Wizard in 2021 ⚕️

🔥 How to Recover Files From an External Hard Disk With EaseUS Data Recovery Wizard in 2021 ⚕️

Charakterystyka i właściwości

EaseUS dąży do tego, aby odzyskiwanie danych było łatwe dla każdego użytkownika, niezależnie od tego, czy jest to kierownik działu IT, czy ten, który nigdy nie korzystał z oprogramowania do odzyskiwania danych.

EaseUS Data Recovery posiada prawie wszystkie narzędzia do odzyskiwania danych, których potrzebujecie dla swojej firmy. Jedną z najważniejszych funkcji jest zdalny dostęp przez sieć. Możliwe jest odzyskanie danych z komputera podłączonego do biura sieciowego, można je skanować i odzyskiwać ze zdalnej stacji roboczej. W przypadku korzystania z systemu RAID można również uruchomić na nim odzyskiwanie danych EaseUS.

Jeśli musicie odzyskać pliki z uszkodzonego komputera, którego system operacyjny nie uruchamia się, EaseUS Data Recovery posiada przenośną wersję dla takich przypadków. Program może zostać uruchomiony z nośnika startowego w celu odzyskania danych, do których nie można uzyskać dostępu w inny sposób.

Dzięki wersji technicznej, która jest przeznaczona do użytku komercyjnego, możliwe jest świadczenie usług odzyskiwania danych na rzecz klientów. Wszystkie wersje dostarczane są z bezpłatną aktualizacją od dewelopera.

EaseUS Data Recovery

Po uruchomieniu aplikacji, na pierwszym ekranie zobaczycie dyski dostępne do odzyskania oraz przycisk do rozpoczęcia skanowania. Wybierzcie żądany napęd, kliknijcie na „Skanowanie”, a proces rozpocznie się natychmiast. W odróżnieniu od innych programów, nie ma ustawienia umożliwiającego wybór szybkiego, pełnego lub głębokiego skanowania.

EaseUS Data Recovery Wizard rozpoczyna się od szybkiego skanowania. Jeśli nie zostaną znalezione żadne pliki, automatycznie rozpoczyna się głębokie skanowanie. EaseUS próbuje odzyskać wszystko z dysku bez użycia innego trybu skanowania. Dla użytkowników, którzy wolą mieć większą kontrolę nad procesem odzyskiwania, może to okazać się wadą. Możliwe jest wstrzymanie procesu skanowania i powrót do niego później.

EaseUS Data Recovery

Program wyświetli drzewo katalogów i pokaże znalezione w nim dane. Dane te mogą być przeglądane przy użyciu kilku różnych parametrów przeglądania.

Po zakończeniu skanowania w okienku ustawień pojawi się przycisk „Zapisz sesję” w celu zapisania wyników skanowania, aby można było później kontynuować przywracanie.

EaseUS Data Recovery

Przycisk „Przegląd” (w formie oka) pozwala na przeglądanie plików, aby zobaczyć, czy plik nadaje się do odzyskania i czy nie jest uszkodzony. Aby przywrócić plik, zaznaczcie pole wyboru obok i kliknijcie przycisk „Odzyskać”.

EaseUS Data Recovery
Oksana Volyniuk

Autor: , Pisarz techniczny

Oksana Volyniuk jest autorem pracującym w Hetman Software. Ma prawie trzyletnie doświadczenie w zakresie technologii IT, a wcześniej pracowała jako HR menedżer w IT kompanii. Oksana kocha technologię i jest zapalona tworzeniem każdego aktykułu, który może pomóć ludziom.

Michał Mirosznyczenko

Redaktor: , Pisarz techniczny

Michał Mirosznyczenko jest jednym z czołowych programistów firmy Hetman Software. Bazując na piętnastoletnim doświadczeniu w tworzeniu oprogramowania, dzieli się swoją wiedzą z czytelnikami naszego bloga. Oprócz programowania Michał jest ekspertem w dziedzinie odzyskiwania danych, systemów plików, urządzeń do przechowywania danych i macierzy RAID.

Rekomendujemy

Witamy w asystencie Hetman Software opartym na sztucznej inteligencji.
Rozpocznij czat