Odzyskiwanie danych w systemie Windows lub Mac z funkcją Data Rescue 5

Data Rescue 5 Prosoft Engineering to najlepszy wybór dla oprogramowania do odzyskiwania danych z komputerów Mac. Ale wersja dla Windows jest również warta rozważenia. Narzędzie charakteryzuje się szybkim odzyskiwaniem wielu typów plików i oferuje szeroki zakres funkcji, które sprawiają, że jest przydatne zarówno dla przeciętnego użytkownika, jak i dla biznesu. Jest wystarczająco prosty nawet dla początkujących użytkowników, ale także wystarczająco funkcjonalny dla specjalistów IT.

Odzyskiwanie danych w systemie Windows lub Mac z funkcją Data Rescue 5

Wersje i ceny

Prosoft Data Rescue 5 dostępne są w wersjach dla komputerów Mac, Windows i wersji profesjonalnej, które są kompatybilne zarówno z komputerami Mac, jak i PC.

Standardowa licencja dla wersji Mac i Windows jest szacowana na 99 USD i umożliwia nieograniczone odzyskiwanie danych na pięciu urządzeniach. Jest on przeznaczony przede wszystkim do użytku osobistego.

Data Rescue 5 Professional jest potężniejszym narzędziem odzyskiwania danych przeznaczonym dla specjalistów IT lub biznesu. Jednoroczny abonament pozwala na nieograniczone korzystanie z tej wersji wynosi $299 za pierwszy rok i $199 za drugi. Wersja Professional może być używana na nieograniczonej liczbie urządzeń. Oferuje on profesjonalny interfejs użytkownika, możliwość odzyskiwania macierzy RAID i bezpieczne narzędzie do usuwania plików.

Cechy charakterystyczne

Data Rescue 5 może być zainstalowany, zarejestrowany i gotowy do skanowania w ciągu kilku minut. Od instalacji do odzyskania, interfejs programu zajmuje się całym procesem ekstrakcji Waszych plików.

Data Rescue 5

Możecie Państwo odzyskać pliki z komputerów stacjonarnych, laptopów, dysków zewnętrznych, kart pamięci SD lub CF, dysków twardych i wielu innych. Narzędzie obsługuje zarówno systemy plików HFS jak i NTFS.

Funkcja Data Rescue 5 umożliwia wyszukiwanie utraconych plików w trybie standardowym lub profesjonalnym. Dostępne są dwa rodzaje skanowania: szybkie i głębokie skanowanie.

Data Rescue 5

Ponieważ skanowanie dysków i odzyskiwanie plików może być długotrwałym procesem, Data Rescue 5 pozwala otrzymywać powiadomienia e-mail po zakończeniu skanowania lub odzyskiwania plików.

Data Rescue 5

Oprócz skanowania nowych dysków, program Data Rescue 5 umożliwia przeglądanie wyników poprzednich skanów, klonowanie danych z uszkodzonego dysku do pracownika i utworzenie osobnego dysku odzyskiwania danych.

Strona internetowa Prosoft Engineering oferuje szeroki zakres zasobów dla użytkowników, w tym video tutoriale, blog, podręczniki użytkownika oraz FAQ. Jeśli potrzebujecie bezpośredniej pomocy, możecie zadzwonić do firmy lub porozmawiać z kimś przez czat lub e-mail. Jedyną brakującą funkcją wsparcia jest forum.

Ograniczenia

Data Rescue nie ma dostępu do sieci, więc nie można zdalnie uruchomić programu na innym komputerze w sieci. Ale są do tego inne narzędzia.

W programie nie ma polskiego języka interfejsu.

Oksana Volyniuk

Autor: , Pisarz techniczny

Oksana Volyniuk jest autorem pracującym w Hetman Software. Ma prawie trzyletnie doświadczenie w zakresie technologii IT, a wcześniej pracowała jako HR menedżer w IT kompanii. Oksana kocha technologię i jest zapalona tworzeniem każdego aktykułu, który może pomóć ludziom.

Michał Mirosznyczenko

Redaktor: , Pisarz techniczny

Michał Mirosznyczenko jest jednym z czołowych programistów firmy Hetman Software. Bazując na piętnastoletnim doświadczeniu w tworzeniu oprogramowania, dzieli się swoją wiedzą z czytelnikami naszego bloga. Oprócz programowania Michał jest ekspertem w dziedzinie odzyskiwania danych, systemów plików, urządzeń do przechowywania danych i macierzy RAID.

Rekomendujemy

Witamy w asystencie Hetman Software opartym na sztucznej inteligencji.
Rozpocznij czat