Odzyskajcie swoje pliki za pomocą programu Disk Drill dla Windows

Disk Drill jest łatwym w użyciu programem do łatwego skanowania, podglądu i odzyskiwania utraconych danych. Można go używać do skanowania laptopów lub komputerów stacjonarnych, przenośnych urządzeń z systemem iOS lub Android, wewnętrznych i zewnętrznych dysków twardych, pamięci USB, kart pamięci, aparatów cyfrowych i innych.

Odzyskajcie swoje pliki za pomocą programu Disk Drill dla Windows

Wersja podstawowa (Basic edition) pozwala na bezpłatne skanowanie i odzyskiwanie ograniczonej ilości danych. Metoda Głębokiego skanowania (Deep Scan) od Disk Drill, dostępna w wersjach Pro i Enterprise, może rozpoznać i odzyskać ponad 300 różnych typów plików.

Wersje i ceny

Disk Drill jest dostępny w trzech wersjach, które są dostępne dla systemów MacOS i Windows:

  • Basic: jest darmową wersją, z którą można uruchomić skanowanie urządzenia, aby zobaczyć, które pliki można odzyskać. Można odzyskać chronione dane, utworzyć kopię zapasową uszkodzonych dysków i przetestować metody odzyskiwania. Ale ilość informacji, które można odzyskać, jest ograniczona do 500 MB.

  • Pro ($ 89): przeznaczony do użytku osobistego. Wersja Disk Drill Pro może być używana na trzech komputerach przez tego samego użytkownika. Rozpocznijcie szybkie i głębokie skanowanie lub wyszukiwanie partycji, a następnie odzyskajcie wszystkie typy nośników i systemów plików. Możecie zakupić dożywotnie aktualizacje za dodatkowe 29 dolarów.

  • Enterprise ($ 399): Disk Drill Enterprise jest wyposażony we wszystkie funkcje Pro i jest odpowiedni dla nieograniczonej liczby użytkowników i instalacji. Jest to komercyjny pakiet do odzyskiwania danych, który jest rozprowadzany z dożywotnią bezpłatną aktualizacją.

Wersje Disk Drill na Mac i Windows są nieco inne. Najbardziej zauważalną różnicą jest to, że bezpłatna wersja dla Windows może odzyskać do 500 MB danych. Podczas gdy wersja dla komputerów Mac wymaga aktualizacji do wersji Pro, aby rozpocząć odzyskiwanie.

Disk Drill oferuje swoim użytkownikom kilka rodzajów stałych zniżek: 20% zniżki dla organizacji edukacyjnych, non-profit i rządowych; 50% zniżki na konkurencyjne uaktualnienie (przy aktualizacji do wersji Disk Drill z oprogramowania innego producenta); oraz 50% zniżki krzyżowej dla wersji Mac, jeśli posiadacie już wersję Windows.

Cechy charakterystyczne

Dzięki Disk Drill można odzyskać partycje, utworzyć kopię zapasową wyników odzyskiwania na zamontowanym urządzeniu, chronić cenne dane i pliki, a także wstrzymywać i wznawiać skanowanie w dowolnym momencie. Disk Drill umożliwia wykonywanie szybkich lub głębokich skanów w bardziej złożonych sytuacjach utraty danych.

Wersja Disk Drill dla Mac OS X oferuje bezpłatny dostęp do dodatkowych narzędzi, takich jak:

  • Disk HealthM: monitoruje napęd pod kątem ewentualnych problemów.

  • Mac Cleanup: analizuje przestrzeń dyskową, znajduje nieużywane pliki i zwalnia miejsce na dysku.

  • Duplicate Finder: pozwala na odnalezienie i usunięcie zduplikowanych plików na dysku.

Disk Drill

Łatwość użytkowania i wydajność

Disk Drill jest łatwy do zainstalowania i łatwy do nawigacji w jego menu.

Przetestowaliśmy Disk Drill Pro dla Windows i próbowaliśmy odzyskać kilka typów plików (zdjęcia, dokumenty, wideo i audio). Wykorzystaliśmy kilka scenariuszy: odzyskanie plików w wyniku usunięcia i po sformatowaniu dysku.

Należy zauważyć, że nawet 1% różnicy w poziomie sukcesu może być liczony jako ogromna liczba plików. Na przykład, 1% zewnętrznego dysku twardego w 1 TB może zawierać 10 GB danych. To mogą być setki obrazów lub tysiące dokumentów…

Zarówno w przypadku prostego usuwania danych, jak i przywracania ich po sformatowaniu, Disk Drill odzyskuje zdjęcia na wysokim poziomie. Disk Drill wykonał dobrą pracę odzyskując utracone dokumenty – na 90 procent, co stanowi 4 procent powyżej średniej. Znaleziono jednak tylko 80 procent plików utraconych w wyniku formatowania dysku, czyli 4 procent poniżej średniej. Jeśli potrzebujecie odzyskać setki ważnych dokumentów, możecie wypróbować inne produkty w naszym rankingu. Mimo to, choć niektóre z nich mają wskaźnik odzysku na poziomie ponad 95%, nadal zależy on od warunków każdego przypadku.

Disk Drill jest testowany na odzyskiwanie muzyki i wideo. W naszych testach odzyskał on średnio 53% utraconych plików multimedialnych. Na dyskach sformatowanych – liczba ta wynosiła do 70%.

Disk Drill

Wsparcie techniczne

Użytkownicy Disk Drill mogą korzystać z pomocy technicznej za pośrednictwem poczty e-mail, czatu i telefonu. Na stronie Centrum Wsparcia, Disk Drill oferuje forum społeczności i bazę wiedzy z informacjami o wydaniu, często zadawanymi pytaniami i użytecznymi postami na blogu.

Strona firmy jest tłumaczona na język polski, ale w programie nie są dostępne rosyjskie lub ukraińskie języki interfejsu.

Oksana Volyniuk

Autor: , Pisarz techniczny

Oksana Volyniuk jest autorem pracującym w Hetman Software. Ma prawie trzyletnie doświadczenie w zakresie technologii IT, a wcześniej pracowała jako HR menedżer w IT kompanii. Oksana kocha technologię i jest zapalona tworzeniem każdego aktykułu, który może pomóć ludziom.

Michał Mirosznyczenko

Redaktor: , Pisarz techniczny

Michał Mirosznyczenko jest jednym z czołowych programistów firmy Hetman Software. Bazując na piętnastoletnim doświadczeniu w tworzeniu oprogramowania, dzieli się swoją wiedzą z czytelnikami naszego bloga. Oprócz programowania Michał jest ekspertem w dziedzinie odzyskiwania danych, systemów plików, urządzeń do przechowywania danych i macierzy RAID.

Rekomendujemy

Witamy w asystencie Hetman Software opartym na sztucznej inteligencji.
Rozpocznij czat